Przejdź do treści

Forum

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Ulubione seriale - jakie waszym zdaniem?

Jestem ciekawa jak to wygląda u innych, ale ja uwielbiam oglądać seriale. Mam kilka swoich ulubionych, do których zasiadam w określonej porze. Mój mąż śmieje się ze mnie, że oglądam powtórki powtórek, ale tak już mam i jest to silniejsze ode mnie, nic nie poradzę. Lubię seriale oparte na książkach. Mogę wtedy porównywać czy reżyser w wierny sposób oddał treść czy też zupełnie odszedł od tematu. Najchętniej wracam do Ojca Browna, to serial o angielskim księdzu katolickim, który w latach pięćdziesiątych poprzedniego wieku, rozwiązuje zagadki kryminalne w małym, urokliwym miasteczku. Wspiera go jego sekretarka i daleka kuzynka. Konstrukcja tego serialu jest bardzo podobna do naszego popularnego, polskiego o pewnym księdzu. Obaj jeżdżą na rowerze. Czasami śmiejemy się w domu, że tyle się dzieje w tych miejscowościach, że nikt tam niedługo nie pozostanie żywy. Staram się jednak, aby telewizja nie zajmowała mi zbyt wiele czasu w ciągu dnia, mam ciągle sporo innych obowiązków, praca, dom, rodzina.