Przejdź do treści

Forum

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Najlepsze filmy dla zjaranych i upalonych to?

Hej,

lubicie filmy, ale szukaliście kiedyś konkretnych pod palenie marihuany? Pytam bo czasem mam okazję, ale jakoś nigdy nie paliłem celowo by obejrzeć film. Ktoś z was coś poleci? Jakieś seriale, tytuły, a może bajki lub kreskówki?

Nie miałem okazji palić trawy i oglądać czegoś fajnego. Zawsze jak palę to ze znajomymi, ale w plenerze, na imprezach. Może to nie jest taki zły pomysł by się upalić i obejrzeć coś ciekawego 🙂 Też czekam na jakieś konkretne pomysły i tytuły filmów dla upalonych 🙂

Hej,

ja ogólnie miałem okazję palić i oglądać trochę tytułów. Pytanie kto i w jakim klimacie chce coś obejrzeć. Osobiście polecam komedie, a nie horrory czy inne trilery, które mogą nakręcić i dać złą fazę.

Zobaczcie sobie:

 • Piątek/Friday (1995) ...
 • Zółtodzioby/Half Baked (1998) ...
 • Stary gdzie moja bryka?/Dude, where is my car? (2000) ...
 • Hiphopowa Myjnia/The Wash (2001) ...
 • Superzioło/How High (2001) ...
 • O dwóch takich co poszli w miasto/Harold & Kumar Go to White Castle (2004) ...
 • Wysokie Loty/Soul Plane (2004)

Stare tytuły filmów, ale uważam, że na topie od zawsze. Bajki też nie są głupie.

Warto zapalić i oglądać w kilka osób, często się udziela i wygląda to jeszcze lepiej 🙂

Dziękuję bardzo, przyda się coś na sam początek 🙂 Znalazłam też sporo ciekawych artykułów na poprawę humoru na https://hemplo.pl/

Musze tylko gdzieś pobrać trochę tych filmów bo ani Netflix, a ni HBO GO tego nie ma.

Zobaczcie sobie te listę filmów - 50 pozycji dla fanów marihuany 🙂

holenderskiskun.pl/blog/filmy-o-marihuanie-top-20-najlepszych-pozycji-dla-fanow-palenia

Sporo starych, ale chyba każdy coś sobie znajdzie.

Cytat z Cbis data 24 października 2021, 16:29

Nie miałem okazji palić trawy i oglądać czegoś fajnego. Zawsze jak palę to ze znajomymi, ale w plenerze, na imprezach. Może to nie jest taki zły pomysł by się upalić i obejrzeć coś ciekawego ???? Też czekam na jakieś konkretne pomysły i tytuły filmów dla upalonych ????

Zobacz na https://hemplo.pl/poradnik/strefa-relaksu/filmy-do-obejrzenia-po-marihuanie/

Ja polecam:

 1. "Człowiek z marmuru" (1977) - polski film w reżyserii Andrzeja Wajdy, który porusza temat kulturowego zderzenia ze sposobem życia hippisów.
 2. "Czarny czwartek" (1998) - amerykańska komedia kryminalna opowiadająca historię czterech przyjaciół, którzy przypadkowo dostają się w świat handlu marihuaną.
 3. "Narodziny gwiazdy" (2018) - film w reżyserii Bradleya Coopera, gdzie marihuana pojawia się w kontekście uzależnienia od narkotyków i jego wpływu na życie głównych bohaterów.
 4. "Ananas Ekspres" (2008) - komedia kryminalna, w której dwóch przemytników marihuany próbuje odzyskać zaginionego partnera i przemyt towaru przez granicę.
 5. "Rozważna i romantyczna" (1995) - film oparty na powieści Jane Austen, który przedstawia komiczne sytuacje związane z paleniem marihuany przez bohaterów.
 6. "Trawa" (1999) - komedia o grupie przyjaciół, którzy próbują znaleźć sposób na zarobienie pieniędzy na studia, uprawiając marihuanę.
 7. "Pineapple Express" (2008) - akcja-komedia o dwóch mężczyznach, którzy stają się celami przestępców po tym, jak przypadkowo dostają się w posiadanie wyjątkowo potężnej odmiany marihuany.
 8. "Up in Smoke" (1978) - kultowy film komediowy, który jest debiutem Cheecha i Chonga jako głównych bohaterów. Opowiada o ich przygodach związanych z marihuaną.
 9. "Harold & Kumar Go to White Castle" (2004) - komedia, w której dwaj przyjaciele, po paleniu marihuany, decydują się na podróż w poszukiwaniu hamburgerów.
 10. "The Big Lebowski" (1998) - kultowy film braci Coen, w którym główny bohater, znany jako "Dude", prowadzi spokojne życie paląc marihuanę i wpada w absurdalne sytuacje.